EXAMINE THIS REPORT ON BLOG

Examine This Report on blog

Examine This Report on blog

Blog Article

این نهاد حقوق بشری روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت، در این نامه سرگشاده خطاب به ابراهیم رئیسی و مقامات جمهوری اسلامی با اشاره به جنبش «‌زن، زندگی، آزادی»‌ تاکید کرده است مقامات جمهوری اسلامی علیه زنانی که از قانون حجاب اجباری در این کشور سرپیچی می‌کنند « جنگ» به راه‌انداخته‌اند.

کانون فیلمسازان مستقل ایران در بیانیه‌ای صدور «حکم ۸ سال حبس و شلاق» برای محمد رسول‌اف، کارگران شناخته شده ایرانی، را به شدت محکوم کرد.

سطح بیرونی نان هم سرخ می‌شود. چیکو رول غذای ورزشگاهی و استادیومی استرالیایی‌هاست.

*پد تایلندی: یک ظرف نودل برنجی سرخ شده است که با توفو، تخم مرغ، تامارند و یکسری مواد خوشمزه دیگر درست می‌شود.

اگر گذرتان به اوکراین افتاد بعضی از خوشمزه ترین غذاهای دنیا را در آنجا از لیست زیر پیدا کنید:

حمله رژیم صهیونیستی به رفح با تمام مخالفت‌ها و خطرات علیه غیرنظامیان انجام شد. حمله ای که هیچ توجیه نظامی، عقلانی و میدانی برای صهیونیست ها با توجه به تجربه غزه و خان یونس ندارد و تنها سیراب کننده خوی وحشی گری و خونریزی صهیونیست ها و نتانیاهو است. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۳

به گزارش خبرگزاری رویترز درگیری‌های روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت یکی از شدیدترین موارد تبادل آتش بین دو طرف طی هشت ماه گذشته بوده است.

شدت عمل نیروی انتظامی و لباس‌شخصی در برخورد با زنان مخالف حجاب اجباری به گونه‌ای بوده که حتی اعتراض برخی از نیروهای هوادار جمهوری اسلامی را نیز برانگیخته است.

صهیونیست‌ها و حمله به رفح؛ رفع عطش خونریزی با اهداف واهی

رسانه‌های ایران پیش‌تر خبر داده بودند که رئیس‌جمهور پیشین و جنجالی ایران روز دوشنبه به مجارستان رفته است تا علاوه بر سخنرانی، در یک نشست درباره محیط ریست که از ۱۷ تا ۲۱ اردیبهشت برگزار می‌شود، شرکت کند.

در همین حال، یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سرعت اینترنت در ایران گفته که «وضعیت اینترنت در کشورهایی مثل عراق، افغانستان و پاکستان به مراتب از ما بهتر است».

این انجمن در گزارش خود، مشکل اصلی اینترنت ایران را «اختلال‌های گسترده و دائمی روی تقریبا تمام آی‌پی‌ها get more info و وب‌سایت‌ها» اعلام کرده بود.

*تام یام گونگ: یک سوپ خوشمزه که با میگو، فلفل چیلی، قارچ تازه، گلچه گل کلم نیم پخته، آبلیمو و گیاه علف لیمو خرد شده، نارگیل و خامه پخته می‌شود.

*هولودت: ترکیبی از گوشت و سبزیجات که در آب ژلاتینی گوشت قرار می‌گیرد و بعد از سرد شده و قالب گرفتن سرو می‌شود.

Report this page